Serotonino antagonistai

Pizotifenas (kuris neparduodamas JAV), metisergidas ir ciproheptadinas buvo sėkmingai naudojami kaip profilaktinės migrenos priemonės. Metisergidas visiškai panaikina migrenos priepuolius, net jei pacientui anksčiau nepadėjo pizotifenas ir propranololis. Pradinės dozės yra ne daugiau kaip 12 mg per dieną. Kai kuriems pacientams vaistai sukelia retroperitoninę fibrozę ir širdies vožtuvų sustorėjimą. Tačiau paprastai šie fibroziniai pakitimai išnyksta nustojus vartoti vaistus.
Naujesniais tyrimais nustatyta, kad nuolat vartojant iki 6 mg per dieną ne ilgiau negu 6 mėnesius ir nutraukiant vartojimą 1 mėnesiui, retroperitoninės fibrozės rizika yra menka. Daugeliui pacientų pakanka mažesnių dozių. Dar vienas svarbus šalutinis poveikis, dažniausiai pasireiškiantis moterims, yra kojų skausmas, bet jį galima sumažinti pradedant vartoti vaistą mažomis dozėmis. Kelias dienas reikia vartoti po 0,5 mg per dieną ir po truputį pasiekti visą numatytą dozę.
Serotonino antagonistai, ypač pizotifenas, taip pat veikia raminamai ir gali nulemti svorio didėjimą. Kai kurie gydytojai mano, kad reikėtų vengti triptanų, ergotamino ir dihidroergotamino gydant ūmius migrenos skausmus, jei pacientas vartoja serotonino antagonistus, ypač metisergidą, nes jo aktyvusis metabolitas taip pat yra 5-HT1B/1D agonistas.